Co GALAXIMA FAKTURY umí?

GALAXIMA FAKTURY je online služba, dostupná všude, kde je připojení k internetu. Můžete fakturovat na tabletu, notebooku nebo pc.
Systém je vhodný pro plátce i neplátce DPH. Fakturace je vhodná pro živnostníky, firmy a účetní firem.

Najdete zde vše, co potřebujete k vystavování faktur a online fakturaci včetně EET - získání ověřovacího kódu, který se vygeneruje do PDF dokladu.

Nabízí dokonalý přehled o vystavených fakturách, přehledné statistiky, vystavení faktury, proforma faktury, zálohové faktury, dodacího listu či dobropisu - opravného daňového dokladu, dále online fakturace i v cizích měnách a jazycích.

Máte výběr z měn na faktury: Kč, Eur, GBP, USD, CAD, AUD, RUB, JPY, CHF, PLN.
Výběr z jazyků: česky, slovensky, anglicky, německy.

Umožňuje nahrát si vlastní logo a podpis na fakturách.

Získáte tak dokonalý přehled o všech vystavených fakturách,můžete sledovat přehledné statistiky o kompletní fakturaci, nákladech a hospodaření firmy.

Data jsou bezpečně chráněna šifrovaným přenosem protokolem HTTPS se silným SSL certifikátem obdobným jako v elektronickém bankovnictví
a také pravidelným zálohováním. Servery jsou umístěny v zabezpečeném datovém centru, jsou pravidelně kontrolovány jak z hlediska hardware,
tak i z pohledu softwarového vybavení.

Vyzkoušejte prvních 7 dní zdarma.

Máte na výběr ze tří cenových variant služby GALAXIMA FAKTURY, a to:
  • ZÁKLADNÍ za 49 Kč / měsíc
  • STANDARDNÍ za 129 Kč / měsíc
  • PRO ÚČETNÍ za 249 Kč / měsíc
V případě, že vám varianta již nevyhovuje a nestačí, můžete kdykoliv přejít na vyšší placenou verzi.
Podrobné informace o zaplacení a platnosti služby máte k dispozici po přihlášení účtu v nabídce "Platby GXFAKTURY.CZ"

U varianty "Standardní a "Pro účetní" jsou všechny firmy a jejich faktury vedeny pod jedním účtem. Počet firem je 7, ale je možné jako nadstandardní službu zvýšit počet.
U varianty "Pro účetní" můžete navíc dát svým zaměstnancům, případně klientům různá přístupová práva od nahlédnutí, až po kompletní správu faktur.

GALAXIMA FAKTURY.CZ - jsme tu pro vás k dispozici každý všední den od 9 do 16 hodin. Můžete nám zavolat: 773 118 913 nebo zaslat email,
případně zákaznickou podporu Online chatem. Rádi Vám pomůžeme s čímkoliv ohledně GALAXIMA FAKTURY.Chci zasílat email novinky