BLOG GALAXIMA FAKTURY

pravidelně vás informujeme o novinkách naší fakturace, změnách a dalších možnostech pro podnikatele


Faktury online blog, článek

Faktury online
Sdílejte na Facebooku

Faktury online

Ve fakturačním systému GX FAKTURY.CZ tvoříte faktury online, stačí vám připojení k internetu, a vytvořené faktury ihned odešlete emailem svým zákazníkům.


Nastavíte-li si automatické odesílání emailů po vytvoření online faktury, pak se už nemusíte o nic starat. Tvorba online faktur vám ušetří čas a usnadní podnikání.

Jednoduše vytvoříte fakturační dokumenty jako je online faktura, zálohová faktura, proforma faktury, dodací list či dobropis- opravný daňový doklad. Kromě tvorby fakturačních dokumentů je online i propojení EET po nahrání certifikátu a s tím spojené příjmové pokladní doklady a strvzenky EET. Umožňujeme online fakturace i v cizích měnách a jazycích.

GX FAKTURY.CZ je  moderní webová aplikace určená pro online fakturaci.
Cílem bylo vytvořit komplexní fakturační online systém, ušetřit čas při administrativních úkonech spojených s tvorbou faktur, opíráme se o platné zákony České republiky.

Vaše online faktura můžete mít  QR kód, EAN kód, logo a podpis nebo razítko.
Tvořte s www.gxfaktury.cz neomezeně faktur, nákladů, neomezeně kontaktů a složkování.
Vyzkoušejte, jak vám usnadní podnikání automatické párování plateb fakturace, automatická kontrola plátce DPH, exporty faktur do účetního software Pohoda, exporty dat do .csv, .xls, .pdf, odesílání automatických emailů, vlastní číselné řady fakturace, vícejazyčné doklady, víceměnové doklady. Zvolte si v systému neomezeně bankovních účtů a spravujte více firem na jednom místě.

Vyzkoušejte moderní formu vystavování online faktury, přehledný systém vedení fakturace.
Výhodou je také úspora místa při archivaci a okamžitá dohledatelnost daňových dokladů.

Cenová přijatelnost účtu GX FAKTURY.CZ je výhodou!


Online fakturace, kompletní fakturační online systém, faktury, zálohové faktury, proforma faktury, dobropisy (opravné daňové doklady) a automatické kontroly včetně kontroly plátce DPH. GALAXIMA FAKTURY ONLINE, kdekoliv a kdykoliv. Přidejte se k nám...

Chci zasílat email novinky