JAK FAKTURACE PRACUJE?

Systém GALAXIMA FAKTURY je velmi jednoduchý a přehledný na ovládání.

Při první registraci kliknete na odkaz Registrace online účtu zdarma, vyplníte své údaje a okamžitě je vám vytvořen přístup. Aktivaci účtu provedete kliknutím na odkaz v email zprávě, která je vám obratem zaslána do emailové schránky. Heslo si po přihlášení do systému můžete kdykoliv změnit.

Máte 7 dní na vyzkoušení služby zdarma.

Jste-li již registrován(a), pak kliknete na odkaz Přihlášení k účtu a vyplníte správné údaje. Z důvodu bezpečnosti je třeba přihlašovací údaje uchovávat v tajnosti, nikomu je nesdělujte, a to ani svým správcům systému či kolegům. Vždy si ověřte, že zadáváte správné údaje, a to celý váš email a heslo. Systém rozpoznává malá a velká písmena, proto si dávejte pozor při registraci a při případné změně hesla, zda nemáte např. zapnutou klávesu Caps Lock. V případě, že jste zapomněli heslo, využijte funkci "Zapomněl(a) jsem heslo" u formuláře "Přihlásit se" pro vygenerování nového hesla. Pokud vám varianta "Základní" již nevyhovuje nebo vám stávající nižší varianta nestačí a potřebujete více funkcí, můžete kdykoliv přejít na vyšší placenou verzi. Podrobné informace o zaplacení a platnosti služby máte k dispozici po přihlášení účtu v nabídce "Platby GXFAKTURY.CZ".fakturace, plátce DPH, opravný daňový doklad, proforma faktura, faktura
Do svého účtu se po zadání vám známých přihlašovacích údajů přihlásíte z jakéhokoliv počítače na světě připojeného k internetu. Systém nedovoluje duplicitu emailu a IČ (DIČ).

Podle toho jakou variantu placené služby jste si zvolili, se vám rozbalí přístupné činnosti, ve kterých můžete pracovat. viz Ceník.

Máte-li dotazy, kontaktujte nás na emailu nebo na tel.: 773 118 913.Chci zasílat email novinky