BLOG GALAXIMA FAKTURY

pravidelně vás informujeme o novinkách naší fakturace, změnách a dalších možnostech pro podnikatele


Novinky na GALAXIMA FAKTURY.CZ blog, článek

Novinky na GALAXIMA FAKTURY.CZ
Sdílejte na Facebooku


Snažíme se pro naše uživatele a klienty vylepšovat celý systém pro tvorbu faktur, modernizujeme pracovní prostředí, pravidelně systém aktualizujeme a dbáme na zabezpečení celé databáze.

Naším prvořadým cílem je, aby se vám pracovalo a tvořilo dobře a jednoduše.

Rozšiřujeme základnu klientů, nyní pracujeme na jazykových verzích fakturace, postupně budeme zavádět anglickou a německou verzi dokladů, stejně tak budete mít možnost výběru slovenštiny.


Vylepšili jsme grafickou vizáž statistik, grafy můžete sledovat v barvičkách,máte dokonalý přehled ve fakturaci, v nákladech i v hospodaření firmy.Můžete ponovu selektovat nejen rok, ale i období kvartální či po měsících.

Chceme se zaměřit více i na zákaznickou podporu a proto zařizujeme pro naše klienty zákaznické centrum. Budeme vám k dispozici od pondělí do pátku vždy od 8-17 hodin. Můžete se nás telefonicky zeptat na běžné otázky kolem gxfaktury.cz, složitější programové dotazy budou písemně předány  našim zkušeným programátorům.


Vážíme si vašeho zájmu o naše služby a věříme, že jste a budete nadále spokojeni s naším systémem GALAXIMA Faktury.cz


Online fakturace, kompletní fakturační online systém, faktury, zálohové faktury, proforma faktury, dobropisy (opravné daňové doklady) a automatické kontroly včetně kontroly plátce DPH. GALAXIMA FAKTURY ONLINE, kdekoliv a kdykoliv. Přidejte se k nám...

Chci zasílat email novinky