BLOG GALAXIMA FAKTURY

pravidelně vás informujeme o novinkách naší fakturace, změnách a dalších možnostech pro podnikatele


Pracovní morálka zaměstnanců blog, článek

Pracovní morálka zaměstnanců
Sdílejte na Facebooku

Čeští zaměstnanci tráví v práci hodně času, ale ne všechen využijí efektivně.
Podle průzkumu velkých firem loni v práci denně prolelkovali či promrhali mimopracovními aktivitami v průměru 58 minut, o šest minut více než v předchozím roce.

Pracovní nasazení a morálku svých zaměstnanců se snaží v Česku monitorovat zhruba každá druhá firma. Za největší problém zaměstnavatelé považují, že řada pracovníků si vyřizuje své soukromé věci v pracovní době nebo že brouzdají po internetu na služebním počítači.
Využívají pracovní doby k vyřizování soukromých věcí .
Mnoha podnikatelům vadí zneužívání výpočetní techniky ke stahování nejrůznějšího softwaru, filmů nebo hudby, nebo že zaměstnanci zneužívají pro vlastní účely firemní vozy.

Každá pátá malá nebo střední firma má také zkušenost s vyřizováním si soukromých hovorů přes firemní telefony nebo zneužívání tiskáren.

Podnikatelé a firmy chtějí po svých zaměstnancích stále vyšší výkony, zároveň si ale v době, kdy je hlad po kvalitní pracovní síle, uvědomují, že své požadavky nemohou přehánět.
Své zaměstnance hlídají především prostřednictvím docházky a softwarových programů, zároveň jsou dnes mnohem aktivnější, i co se týče aktivní personalistiky a různých benefitů.

Za dvanáctiprocentním nárůstem času vynaloženého na soukromé aktivity je podle odborníků postupující rozvolňování tradičního rytmu pracovního dne a zejména chytré mobily, přes které lidé nejčastěji surfují na internetu.

Chytré mobilní telefony a tablety ve firmách na rozdíl od stolních počítačů a notebooků doposud nepodléhají takové míře kontroly monitorovacích programů, takže se na nich zaměstnanci cítí bezpečněji.


Online fakturace, kompletní fakturační online systém, faktury, zálohové faktury, proforma faktury, dobropisy (opravné daňové doklady) a automatické kontroly včetně kontroly plátce DPH. GALAXIMA FAKTURY ONLINE, kdekoliv a kdykoliv. Přidejte se k nám...

Chci zasílat email novinky