INFORMACE PRO ÚČETNÍ

Internetová aplikace GALAXIMA FAKTURY Vám nabízí variantu účtu Pro účetní, která je vhodná a vytvořená převážně pro administrátory a účetní firem, ke snadnějšímu zpracování podkladů pro účetnictví, fakturace, kontaktů i statistických dat.

Služba je přístupná ihned po zaplacení příslušného předplatného prostřednictvím platební brány GOPAY.

Jak postupovat?

Nejprve se zaregistrujte, potvrďte svou registraci ověřovacím odkazem ve Vašem mailu a přihlaste se. Klikněte na tlačítko "Platba GXFAKTURY.CZ", vyberte "zaplatit předplatné", zakroužkujte variantu "Pro účetní" (vpravo dole) a zaplatit přes GOPay. Systém Vás nasměruje na platební bránu, zvolte si internetové bankovnictví Vaší banky, vyberte "zaplatit" a vyčkejte, systém Vás vrátí po zaplacení zpět do gxfaktury.cz s automatickou změnou varianty a k dispozici všemi funkcemi varianty účtu "Pro účetní".

Úhrada probíhá vždy na období 12 měsíců.

O blížícím se konci období služby jste informováni v systému a mailem, můžete pak řádně provést úhradu na další období.

Co všechno systém GXFAKTURY.CZ/Pro účetní umí a nabízí?

Velkou výhodou systému je, že můžete pod jedním účtem spravovat více firem (7 nebo jako nadstandardní službu zvýšit počet vedených firem).

Novou firmu zadáte tak, že kliknete na NASTAVENÍ, pak klikněte na tlačítko Přidat firmu a vyplňte příslušné informace o firmě. Vlevo nahoře najdete rozklikávací seznam firem, které máte ve správě, a kde si zvolíte, kterou firmu chcete aktuálně zpracovávat.

U každé firmy si nejprve zvolte v nastavení čísla účtů, mailové šablony, nahrajte loga a podpisy s razítky, číselné řady, párování plateb a také zadejte kontakty pro fakturaci. Pak už je fakturace velmi rychlá.

V systému je možné propojení s EET po nahrání příslušného certifikátu. Umí vydávat faktury v PDF, QR kód platby na fakturách, EAN kódy.

Můžete vystavovat neomezeně faktur, ukládat neomezeně položek v evidenci nákladů, kontaktů, u kterých lze automaticky kontrolovat správnost údajů na plátce DPH.

Máte možnost zvolit přístup neomezeně uživatelům s různými právy pro konkrétní firmu nebo firmy. Systém automatický kontroluje plátce či neplátce DPH, můžete si zadat u firem neomezeně účtů.

Je možné si u každé firmy zvolit vlastní číselné řady fakturace. Umožňujeme Exporty dat do účetního systému Pohoda, exporty dat do formátu xls, csv, pdf. Propojení s jinými systémy pomocí API rozhraní.

A to vše za 249 Kč za měsíc, 2988 Kč na 12 měsíců.

Máte-li dotazy, kontaktujte nás na emailu nebo na tel.: 773 118 913.Chci zasílat email novinky